Nowe Technologie Lokalnie

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. "Nowe Technologie Lokalnie" realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska - jako pierwsze miasta w Polsce przystąpiły do programu.

Regionalnym Partnerem TechKlubów we Wrocławiu w okresie: od lutego 2014 do czerwca 2014 była Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych UMBRELLA, a liderką TechKlub Wrocław - Katarzyna Demitrewicz, specjalista ds. doradztwa, wspierania i animowania w zakresie Public Relations, wizerunku, promocji i kampanii społecznych NGO we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3. Od lutego 2014 ? co miesiąc ? trwały spotkania poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w organizacjach pozarządowych.

techklubwroclaw_4spotkanie-670x341


Co udało nam się osiągnąć? Od lutego do czerwca zrealizowaliśmy 5 techklubowych spotkań, gościliśmy 20 specjalistów z branży ICT i ponad 400 beneficjentów. Byliśmy w tym okresie najmocniejszym TechKlubem w Polsce.


 

Jak wygląda realizacja programu obecnie?

W ramach Tech Klubu NGOsy, jak również przedstawiciele lokalnego biznesu, samorządu czy świata nauki pod okiem Lidera TechKlubu rozmawiają na temat technologii i tego jak można je wykorzystywać, aby praca we własnej organizacji stawała się lepsza i wydajniejsza.

E: wroclaw@technologielokalnie.pl

 
Zobacz inne nasze projekty