Erasmus+

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu cyfrowego, crowdfundingu lub networkingu bez wychodzenia z domu? Mamy dla Ciebie dobre wieści! Ruszyła nasza międzynarodowa platforma e-learningowa, którą współtworzymy w ramach projektu ATSIV- Advancing the Third Sector Through Innovation and Variation (Rozwój Trzeciego Sektora przez Innowacje i Zróżnicowanie, http://ngotraining.eu/). Znajdziesz na niej wiele materiałów szkoleniowych, quizów sprawdzających wiedzę oraz odnośników do zewnętrznych źródeł obejmujących takie zagadnienia jak:

  1. marketing cyfrowy (komunikacja, media społecznościowe, reklama online);
  2. crowdfunding (proces inicjowania oraz przeprowadzenia);
  3. networking (budowanie partnerstwa, rozwój społeczny, współpraca z interesariuszami).

Jeśli natomiast chcesz zdobyć wiedzę z tych obszarów w inny sposób, niż poprzez czytanie materiałów to przygotowaliśmy dla Ciebie nowość – interaktywną grę edukacyjną opartą na innowacyjnym programie szkoleniowym! Wejdź już dziś na http://www.seerc.org/atsiv/vle i zapoznaj się z naszym wirtualnym środowiskiem edukacyjnym.

Zapraszamy także na profil naszego projektu na Facebooku: https://www.facebook.com/trainingNGOs/, na którym znajdziesz wszystkie nowości i dużo ciekawostek z zakresu szkoleń dla organizacji pozarządowych.

O projekcie ATSIV
Projekt ATSIV został utworzony przez wielosektorową sieć partnerów z Grecji, Bułgarii, Rumunii oraz Polski, której celem jest przyczynienie się do transferu najlepszych praktyk w obszarze rozwijania umiejętności pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją dorosłych. Zadanie to realizowane jest poprzez stworzenie otwartego globalnie wirtualnego środowiska edukacyjnego (ang. Virtual Learning Environment) zawierającego różne materiały szkoleniowe, a także interaktywnej gry online prezentującej innowacyjny program szkoleniowy oparty na konstruktywnej nauce poprzez rozrywkę. Utworzenie wirtualnej platformy e-learningowej zostało uprzedzone analizą potrzeb szkoleniowych kadry organizacji pozarządowych w krajach partnerskich, które wskazały luki w umiejętnościach z obszaru marketingu cyfrowego, crowdfundingu oraz networkingu.Więcej o projekcie ATSIV na: https://old.fundacja-umbrella.org.pl/portfolios/382/.

Czas trwania projektu: 1.09.2016?31.08.2019

Projekt ATSIV – Advancing the Third Sector through Innovation and Variation jest finansowany w ramach programu Erasmus + KA 2 Partnerstwa Strategiczne w obszarze edukacji dorosłych. Liderem projektu jest Uniwersytet Peloponeski z Grecji, a Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” jednym z partnerów.


Zobacz inne nasze projekty