Kurs trenerskiKurs trenerski – to kolejny z tematów które nasi pracownicy i wolontariusze zgłębiali podczas udziału w specjalistycznych kursach.

Urszula Bandurowska (pracująca w Fundacji Umbrella jako specjaliska ds. doradztwa, animowania i wspierania NGO) oraz Elżbieta Sarek i Danuta Minowska (członkinie Stowarzyszenia Pomysł na Życie, edukatorki osób dorosłych) udały się w maju 2018 do miejscowości Limassol na Cyprze, żeby wziąć udział szkoleniu Kurs trenerski. W wyniku ich 5- dniowej pracy otrzymały certyfikat, który został wydany przez DOREA Educational Institute. 

 

Zagadnienia, które były poruszane na szkoleniu pozwoliły uczestnikom na zdobycie następujących kompetencji:

  • Trener – komunikacja z uczniami
  • Model komunikacji NLP
  • Relacje z grupą
  • Identyfikacja i zmiana nieskutecznej komunikacji
  • Art of Make-Belief – wspierające i ograniczające przekonania trenera
  • Poziomy logiczne – praktyczne narzędzie do profesjonalnego rozwoju trenera
  • Zrozumienie procesu grupowego

Dorea Educational Institute jest firmą zajmującą się wprowadzaniem większej kreatywności, inspiracji, radości, sukcesów i wzmocnienia pozycji osób prywatnych oraz instytucji na Cyprze i na całym świecie. Firma pomaga wychowawcom, liderom, menedżerom projektów oraz wszystkim osobom, które chcą być bardziej twórcze. Obszary kompetencji firmy obejmują rozwój przedsiębiorczości, kariery, neurolingwistyczne programowanie, coaching, zarządzanie stresem, komunikację interpersonalną. Dorea Educational Institute oferuje szkolenia, które są skierowane dla podmiotów, które są gotowe do eksperymentowania z nowymi sposobami myślenia.

Zdobytą wiedzą z chęcią podzielimy się z Wami!
Zapraszamy na szkolenia i doradztwo we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ?Sektor 3?!

Projekt ?Rozwój kadr wrocławskiego sektora pozarządowego dla skutecznej edukacji dorosłych? jest realizowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus + (Edukacja Dorosłych)

Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

Projekt ?Rozwój kadr wrocławskiego sektora pozarządowego dla skutecznej edukacji dorosłych? był realizowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus + (Edukacja Dorosłych).
Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.