Język angielskiJęzyk angielski na Malcie – to kolejne szkolenie na które udali się nasi pracownicy

Paulina Pawełczak (pracująca w Fundacji Umbrella jako asystentka ds. administracji,  komunikacji oraz statystyki, animator osób niepełnosprawnych)  w towarzystwie osoby towarzyszącej ? wolontariuszki Fundacji Eudajmonia udała się na Maltę, aby wziąć udział w szkoleniu językowym.  W wyniku jej 5- dniowej pracy otrzymała certyfikat, który został wydany przez European School of English. 

 

Szkolenie ułatwiło Paulinie możliwość porozumiewania się w języku angielskim oraz pozwoliło na wzmocnienie pewności siebie w komunikacji z beneficjentami obcokrajowcami.  Tak Paulina wspomina udział w szkoleniu i pobyt na Malcie ? Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo ze specjalnymi potrzebami. Realizacja projektu przez Fundację Umbrella i udział w nim pozwolili mi na pierwszy samodzielny wyjazd na szkolenie zagraniczne. Było to doświadczenie, które wzbudza we mnie, i pewnie długo jeszcze będzie zbudzało, wiele pozytywnych emocji. Wyjazd w towarzystwie asystenta, rozwiązania logistyczne, jak dostęp dla osób niepełnosprawnych w European School of English, konieczność przełamania własnych barier i niekiedy strachu, możliwość przebywania w grupie bardzo międzynarodowej, wszystko to sprawiło, że na bardzo długo nie zapomnę tego wyjazdu. Wartością dodaną była możliwość zwiedzania wyspy, poznania jej kultury i tradycji oraz obyczajów. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że było to znaczące doświadczenie, które wiele we mnie odmieniło z pozytywnej strony?.

ESE ? European School of English jest certyfikowaną szkołą językową, której misją jest zapewnienie wielonarodowym studentom wysokiej jakości kursów języka angielskiego, które spełniają dzisiejsze globalne potrzeby .ESE dąży do osiągnięcia tego celu poprzez ciągłe podnoszenie standardów swoich usług poprzez ciągłe innowacje i rozwój metod nauczania, usług wypoczynkowych i zakwaterowania.  ESE została wybrana przez studentów jako najlepsza szkoła językowa na Malcie w latach 2012, 2013, 2014 i 2015. Nagroda ta jest dowodem satysfakcji jej klientów i uznania wysokich standardów we wszystkich usługach edukacyjnych.

Zdobytą wiedzą z chęcią podzielimy się z Wami!
Zapraszamy na szkolenia i doradztwo we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ?Sektor 3?!

Projekt ?Rozwój kadr wrocławskiego sektora pozarządowego dla skutecznej edukacji dorosłych? był realizowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus + (Edukacja Dorosłych).
Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.