Język angielski IIJęzyk angielski na Malcie – to kolejne szkolenia, na które udali się nasi pracownicy

Kolejne dwa tandemy, Joanna Zaremba i Renata Komorowska  oraz Ewa Paszek i Teresa Wojtych-  członkinie  Stowarzyszenia Pomysł na Życie udały się do St Julian na Malcie na szkolenie językowe.  W wyniku ich 5- dniowej pracy otrzymały certyfikat, który został wydany przez European School of English. 

Podczas dzielenia się nabytymi doświadczeniami tak Panie wspominały swoje wrażenia ?Lekcje języka angielskiego odbywały się w grupach mieszanych pod względem wieku i stopnia opanowania języka, miały na celu opanowanie podstaw języka w mowie potocznej, podstaw gramatyki i prowadzenie konwersacji w parach i w grupie. Ćwiczenia i prace domowe wykonywaliśmy posługując się otrzymanymi materiałami- książka i notatnik. Po zajęciach miałyśmy szansę uczestniczyć w wyjazdach z opiekunem grupy  Panem Neville i pilotami do Valletty, na wyspę Gozo i poznać historię Malty przedstawionej na filmie : The Malta Experience w forcie św.Elma. Ten sposób prowadzenia lekcje dały mi możliwość poszerzenia znajomości języka, nawiązania kontaktów z kolegami z innych krajów, także ułatwił porozumiewanie się w różnych sytuacjach życiowych związanych z pobytem. Część turystyczna pozwoliła poznać historię Malty. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem szkoły, jakości prowadzonych zajęć, fantastycznych prowadzących i opiekunów ? ponieważ były to nasze pierwsze wyjazdy zagraniczne w celach szkoleniowych, miałyśmy poczucie całkowitego bezpieczeństwa  od chwili wkroczenia na teren szkoły i otrzymania karty studenta.

ESE ? European School of English jest certyfikowaną szkołą językową, której misją jest zapewnienie wielonarodowym studentom wysokiej jakości kursów języka angielskiego, które spełniają dzisiejsze globalne potrzeby .ESE dąży do osiągnięcia tego celu poprzez ciągłe podnoszenie standardów swoich usług poprzez ciągłe innowacje i rozwój metod nauczania, usług wypoczynkowych i zakwaterowania.  ESE została wybrana przez studentów jako najlepsza szkoła językowa na Malcie w latach 2012, 2013, 2014 i 2015. Nagroda ta jest dowodem satysfakcji jej klientów i uznania wysokich standardów we wszystkich usługach edukacyjnych.

Zdobytą wiedzą z chęcią podzielimy się z Wami!
Zapraszamy na szkolenia i doradztwo we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ?Sektor 3?!

Projekt ?Rozwój kadr wrocławskiego sektora pozarządowego dla skutecznej edukacji dorosłych? był realizowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus + (Edukacja Dorosłych).
Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.