Inteligencja emocjonalnaInteligencja emocjonalna – to pierwszy z tematów które nasi pracownicy i wolontariusze zgłębiali podczas udziału w specjalistycznych kursach.

Hanna Janczak (pracująca w Fundacji Umbrella jako specjaliska ds. doradztwa, animowania i wspierania NGO) oraz Tadeusz Szmigiel z Fundacji Ka-tet (prezes) w październiku 2017udali się do miejscowości Limassol na Cyprze, żeby wziąć udział szkoleniu Inteligencja Emocjonalna.

W wyniku ich 5- dniowej pracy oboje otrzymali certyfikat, który został wydany przez DOREA Educational Institute. 

Zagadnienia, które były poruszane na szkoleniu pozwoliły uczestnikom na zdobycie następujących kompetencji:

  • Czym jest inteligencja emocjonalna?
  • Praktyczne narzędzia do efektywnego zarządzania stanem wewnętrznym
  • Relacja między myślami a emocjami
  • Jak uczymy się reakcji emocjonalnych i jak możemy nauczyć się nowych, bardziej wspierających wzorców
  • Równowaga pomiędzy asertywnością, empatią i obiektywizmem
  • Inteligencja emocjonalna w służbie rozwiązywania problemów i twórczego myślenia
  • Zrozumienie różnorodności interpersonalnej

Dorea Educational Institute jest firmą zajmującą się wprowadzaniem większej kreatywności, inspiracji, radości, sukcesów i wzmocnienia pozycji osób prywatnych oraz instytucji na Cyprze i na całym świecie. Firma pomaga wychowawcom, liderom, menedżerom projektów oraz wszystkim osobom, które chcą być bardziej twórcze. Obszary kompetencji firmy obejmują rozwój przedsiębiorczości, kariery, neurolingwistyczne programowanie, coaching, zarządzanie stresem, komunikację interpersonalną. Dorea Educational Institute oferuje szkolenia, które są skierowane dla podmiotów, które są gotowe do eksperymentowania z nowymi sposobami myślenia.

Zdobytą wiedzą z chęcią podzielimy się z Wami!
Zapraszamy na szkolenia i doradztwo we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ?Sektor 3?!

Projekt ?Rozwój kadr wrocławskiego sektora pozarządowego dla skutecznej edukacji dorosłych? był realizowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus + (Edukacja Dorosłych).
Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.